• Grupa JEŻYKI – 3-LATKI, nauczycielka prowadząca pani Magda Kaczmarek oraz nauczycielka wspomagająca pani Magdalena Pawlaczyk
  • Grupa KOZIOŁKI – 4-LATKI, nauczycielka prowadząca pani Joanna Sobczak oraz nauczycielka wspomagająca pani Magdalena Pawlaczyk
  • Grupa NIEDŹWIADKI – 5-LATKI; nauczycielka prowadząca pani Bożena Banasiak oraz nauczycielka wspomagająca pani Magdalena Pawlaczyk

We wszystkich ww. grupach rytmikę poprowadzi pani Dorota Janusz a zajęcia z języka angielskiego prowadzić będzie nauczycielka pani Justyna Nowakowska.

Poza tym będziemy organizować dla dzieci następujące zajęcia specjalistyczne:

• Logopedia – mgr Jolanta Kaczmarek

Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten nadchodzący rok był okazją do zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości, satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich dzieci.

Zapraszamy jednocześnie do współpracy i aktywnego udziału w życiu placówki.