Jadłospis

M E N U    Ś N I A D A N I O W E  P R Z E D S Z K O L E

05.11 –  30.11

 

  I  ŚNIADANIE II ŚNIADANIE
Poniedziałek

5.11

Chleb żytni,  masło,  szynka drobiowa, twarożek ze śmietaną i szczypiorkiem, pomidor, ogórek zielony /1,7/

 

Herbata rooibos z cytryną

 

Kaszka manna z sosem wiśniowym /1,7/

Wtorek

6.11

Chleb żytni, masło, pasta jajeczna, filet drobiowy pieczony

ogórek kiszony, pomidor, marchew /1,3,7/

 

Napar melisa z koprem włoskim

Jabłko/ gruszka kisiel owocowy
Środa

7.11

Bułka grahamka,  masło , ser żółty, konfitura wiśniowa ,  ogórek kiszony, papryka/1,7/

 

Kakao na mleku /7/

 

Płatki owsiane z jabłkiem

/1,7/

Czwartek

8.11

Chleb żytni, masło , pasta z makreli z ogórkiem kiszonym, twaróg biały krojony pomidor, szczypiorek, ogórek zielony /1,7/

 

Napar z szałwii z syropem z czarnej porzeczki

Budyń śmietankowy z wiśniami /7/

 

Piątek

9.11

Chleb żytni,  masło,jajecznica ze szczypiorkiem

pomidor, ogórek kiszony, ogórek zielony /1,3,7/

 

Napar z rumianku

Jogurt naturalny, musli z żurawiną

jabłko, marchew

Wtorek

13.11

 

Bułka grahamka, masło , twarożek waniliowy, miód

marchewka, ogórek zielony/1,7/

 

Kakao na mleku /7/

Kisiel owocowy, jabłko, banan, chrupki kukurydziane

Środa

14.11

Chleb żytni, masło,  pasta rybna z tuńczyka z jajkiem i natką pietruszki, ser żółty,   rzodkiewka, ogórek kiszony /1,7/

 

Napar z kwiatów czarnego bzu

Kaszka kukurydziana na mleku z kokosem i żurawiną
Czwartek

15.11

Chleb żytni  masło, pasztet drobiowowarzywny , konfitura truskawkowa ogórek kiszony papryka, /1,7/

 

Napar koper włoski z imbirem

 

Jogurt naturalny z musem owocowym, wafelki ryżowe

 

Piątek

16.11

Chleb żytni masło,  jajko gotowane, pasta z pieczonych warzyw z białym serem ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /1,3,7/

 

Herbata owocowa

Ryż z jabłkiem i cynamonem  /7/
Poniedziałek 19.11 Chleb żytni,  masło,  szynka drobiowa, twarożek z rzodkiewką , ogórek zielony, ogórek kiszony, pomidor /1,7/

 

Napar mięta z melisą

Płatki owsiane  gotowane na mleku mus owocowy,

prażone ziarno słonecznika

/1,7/

Wtorek

20.11

Chleb żytni , masło,  pasta rybna z koperkiem , ser żółty  ogórek kiszony, pomidor /1,7/

 

Napar malina z rumiankiem

Jabłko, gruszka, marchewka  wafelki kukurydziane z miodem /1,7/
Środa

21.11

Bułka grahamka, masło,  kiełbaska parzona,   powidła śliwkowe

ogórek zielony, rzodkiewka, /1,7/

 

Kawa inka na mleku /1,7/

Kaszka manna z musem owocowym i bananem

/1,7/

Czwartek

22.11

Chleb żytni,  masło,  , pasta hummus z pomidorami, filet drobiowy pieczony ogórek kiszony, szczypiorek, papryka /1,7/

 

Napar malina z melisą

Płatki jaglane na mleku z żurawiną i tartym jabłkiem

/7/

Piątek

23.11

 

Chleb żytni ,  masło, jajecznica, pasta z zielonego groszku z twarożkiem, ogórek kiszony, ogórek zielony, szczypiorek /1,3,7/

 

Herbata rooibos

Jabłko, gruszka, marchew,

Budyń śmietankowy /7/

Poniedziałek 26.11 Chleb żytni,  masło, szynka drobiowa ser żółty

pomidor, papryka ,ogórek kiszony /1,7/

 

Napar malina z lipą

Kaszka orkiszowa na mleku, sos owocowy /1,7/
Wtorek

27.11

Bułka grahamka,  masło, pasta jajeczna, miód, ogórek kiszony, pomidor, szczypior  /1,7/

 

Kakao na mleku /7/

Jabłko/marchewka jogurt naturalny z sosem daktylowym /7/ chrupki kukurydziane
Środa

28.11

Chleb żytni,  masło  , twaróg ze śmietaną i szczypiorkiem, filet z indyka pieczony, ogórek zielony,  ogórek kiszony,  rzodkiewka /1,7/

 

Napar melisa z koprem włoskim

Płatki jęczmienne z siemieniem lnianym gotowane na mleku

mus jabłkowo-gruszkowy

/1,7/

Czwartek

29.11

Chleb żytni,  masło,  kiełbaska parzona, ser żółty,ogórek kiszony, ogórek zielony, szczypiorek /1,7/

 

Herbata roiboos

Płatki ryżowe na mleku z rodzynkami /7/
Piątek

30.11

Chleb żytni,  masło, pasztet drobiowowarzywny, powidła śliwkowe, ogórek kiszony, ogórek zielony /1,7/

 

Napar z kwiatów czarnego bzu

 

Jabłko, marchew

Kisiel owocowy chrupki kukurydziane

 

 

 

ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH:

1 – Zboża zawierające gluten, 2 – Skorupiaki i produkty pochodne

3 – Jaja i produkty pochodne, 4 – Ryby i produkty pochodne, 5 – Orzeszki ziemne (arachidowe)

6 – Soja i produkty pochodne, 7 – Mleko i produkty pochodne, 8 – Orzechy, 9 – Seler i produkty pochodne, 10 – Gorczyca i produkty pochodne, 11 – Nasiona sezamu i produkty pochodne 12 – Dwutlenek siarki, 13 – Łubin, 14 – Mięczaki

J E S I E N N E   M E N U   O B I A D O W E   P R Z E D S Z K O L E

OD  05.11   DO   30.11

 

PONIEDZIAŁEK   05.11

Zupa: Ziemniaczana z majerankiem /9/

Drugie danie: Kurczak w sosie słodko kwaśnym ryż paraboliczny surówka z białej kapusty i marchewki i

natki pietruszki

Napój: Lemoniada

WTOREK  06.11

Zupa: Jarzynowa z zielonym groszkiem i mięsem drobiowym /9/

Drugie danie: Pierogi ruskie z duszoną cebulką i kwaśną śmietaną surówka z marchewki /1,3,7/

Napój: Kompot wieloowocowy

ŚRODA 07.11

Zupa: Pomidorowa z makaronem farfalle  /1,3,9/

Drugie danie: Kotlet schabowy panierowany ziemniaczki baby duszona kapusta kiszona  /1,3/

Napój: Napar rumianek lipa malina

CZWARTEK  08.11

Zupa: Kalafiorowa z ziemniakami zabielana /7,9/

Drugie danie: Gulasz drobiowy z warzywami okopowymi  kasza gryczana surówka z buraczków jabłka i natki pietruszki /9/

Napój: Kompot wieloowocowy

PIĄTEK 09.11

Zupa: Szczawiowa z jajkiem zabielana   /3,7,9/

 Drugie danie: Ryba po grecku na ciepło puree ziemniaczane z koperkiem  /4,7,9/

Napój: Kompot wieloowocowy

WTOREK 13.11

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami i koperkiem zabielana /7,9/

Drugie danie: Makaron tagliatelle z indykiem zielonym groszkiem i natką pietruszki w sosie śmietanowo serowym /1,2,3,7/

Napój: Lemoniada

ŚRODA 14.11

Zupa: Rosół drobiowy z jarzynami i makaronem lane kluski /1,3,9/

Drugie danie: Roladka z mięsa wieprzowego z cebulką w sosie pieczeniowym  kasza bulgur  duszona modra kapusta z jabłkiem /1,3/

Napój: Kompot wieloowocowy

CZWARTEK  15.11

Zupa: Neapolitańska z drobnym makaronem /1,3,9/

Drugie danie: Filet z indyka w delikatnej panierce puree ziemniaczane z duszoną cebulką  surówka z białej kapusty marchewki czerwonej papryki i ogórka kiszonego /1,3,7/

Napój: Kompot wieloowocowy

PIĄTEK 16.11

Zupa: Barszcz czerwony z jarzynami i ziemniakami /9/

Drugie danie: Naleśniki z serkiem waniliowym  i powidłami śliwkowymi  /1,3,7/

Napój: Kompot wieloowocowy

PONIEDZIAŁEK 19.11

Zupa: Solferino z groszkiem ptysiowym/1,3,9/

Drugie danie: Gulasz na mięsie wieprzowym z natką pietruszki kasza pęczak surówka z buraczków  / 1/

Napój:Herbata Rooibos cytrynowa

WTOREK 20.11

Zupa: Kapuśniak z kiszonej i słodkiej kapusty z pomidorami /9/

 Drugie danie: Kotlet de volaille gotowane ziemniaki z koperkiem surówka z białej kapusty ogórka kiszonego jabłka marchewki i zielonej pietruszki/1,3, 7/

Napój: Kompot wieloowocowy

ŚRODA 21.11

Zupa: Delikatna grochowa z kawałkami mięsa / 9/

Drugie danie: Pierogi z białym serkiem  sos truskawkowy surówka z marchewki i ananasa /1,3,7/Napój: Napar mięta rumianek cytryna

 

CZWARTEK 22.11

Zupa: Jarzynowa z brukselką i ziemniakami /9/

Drugie danie: Indyk w potrawce pomidorowej ryż  paraboliczny  warzywa blanszowane / kalafior, marchew, brokuł /

Napój: Kompot wieloowocowy

 

 

PIĄTEK 23.11

Zupa: Pomidorowa z ryżem jaśminowym /9/

Drugie danie: Kotlecik rybny /zmielona ryba/ w  panierce z sezamem puree ziemniaczane surówka z kiszonej kapusty i jabłka z natką pietruszki /1,3,4,7/

Napój: Kompot wieloowocowy

PONIEDZIAŁEK 26.11

Zupa: Krupnik tradycyjny z natką pietruszki /1,9/

Drugie danie: Makaron  spaghetti pszenno –  razowy z sosem  bolońskim posypany serem żółtym  warzywa do chrupania: /ogórek zielony, marchewka/ /1,3,7/

Napój: Lemoniada

WTOREK 27.11

Zupa: Barszcz ukraiński z białą fasolką /9/

Drugie danie: Polędwiczki z kurczaka w delikatnej panierce gotowane ziemniaczki surówka z białej kapusty marchewki i jabłka /1,3/

Napój: Kompot wieloowocowy

ŚRODA 28.11

Zupa: Fasolowa z kawałkami mięsa /9/

Drugie danie: Naleśniki z serkiem truskawkowym  i musem z pieczonych jabłek /1,3,7/ Napój: Napar lipa malina dzika róża

 

CZWARTEK 29.11

Zupa: Rosół na mięsach mieszanych z jarzynami i makaronem /1,3,9/

Drugie danie: Domowy kotlet mielony puree ziemniaczane zasmażane buraczki  /1,3,7/

Napój: Kompot wieloowocowy

PIĄTEK 30.11

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami zabielana /7,9/

Drugie danie: Klopsy rybne duszone w sosie śmietanowo koperkowym  ryż paraboliczny marchewka z groszkiem  /1,3,4,7/

Napój: Kompot wieloowocowy

 

ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH:

1 – Zboża zawierające gluten, 2 – Skorupiaki i produkty pochodne

3 – Jaja i produkty pochodne, 4 – Ryby i produkty pochodne, 5 – Orzeszki ziemne (arachidowe)

6 – Soja i produkty pochodne, 7 – Mleko i produkty pochodne, 8 – Orzechy, 9 – Seler i produkty pochodne, 10 – Gorczyca i produkty pochodne, 11 – Nasiona sezamu i produkty pochodne 12 – Dwutlenek siarki, 13 – Łubin, 14 – Mięczaki