Jadłospis

 M E N U  Ś N I A D A N I O W E   

OD  02.10   DO 31.10

  I  śniadanie II śniadanie
Poniedziałek

2.10

Chleb żytni, masło, pata twarogowa, szynka drobiowa, ogórek zielony, rzodkiewka, szczypiorek

Napar malina z melisą

Jabłko, gruszka

wafle ryżowe z dżemem brzoskwiniowym

 

Wtorek

3.10

Bułka grahamka/razowa, masło ser żółty, pasta paprykowa, powidła

śliwkowe, ogórek zielony, pomidor

Napar z kwiatów czarnego bzu

Kaszka manna  gotowana na mleku, sos porzeczkowy

 

Środa

4.10

Chleb żytni, masło, kiełbaska parzona, pasta z czerwonej fasoli, ogórek kiszony, papryka

Herbata owoce leśne

Kisiel owocowy,

jabłko, śliwki, marchew, chrupki

kukurydziane

Czwartek

5.10

Chleb żytni, masło, pasta z pieczonych warzyw, filet z indyka pieczony, ogórek zielony, szczypiorek, marchew

Napar  malina z rumiankiem

Płatki jęczmienne gotowane na mleku, sos śliwkowy
Piątek

6.10

Chleb żytni /razowy , masło, jajko gotowane, ser żółty, ogórek kiszony, szczypiorek pomidor

Kawa zbożowa z mlekiem

Mus jabłkowo- gruszkowy, jogurt naturalny

Płatki kukurydziane

Poniedziałek

9.10

Chleb żytni, masło, szynka drobiowa, twaróg ze śmietana i rzodkiewką ogórek zielony, papryka, szczypiorek Budyń czekoladowy  z sosem wiśniowym

  Napar  z rumianku  
Wtorek

10.10

Chleb żytni, masło, pasta jajeczna, pasztet drobiowo warzywny, ogórek zielony, pomidor, marchew

Napar mięta z koprem włoskim

Płatki jaglane gotowane na mleku z kokosem i żurawiną

 

Środa

11.10

Bułka grahamka/chałka, masło, serek waniliowy, powidła śliwkowe, marchew, jabłko

Kakao na mleku

Płatki kukurydziane na mleku z rodzynkami
Czwartek

12.10

Chleb żytni/razowy, masło, pasta hummus masło, ser żółty, szczypiorek,

ogórek kiszony, pomidor

Napar z melisy i malin

Pudding z kaszy jęczmiennej

jabłko, gruszka

 

Piątek

13.10

Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, pasta z pieczonej

papryki, ogórek zielony, pomidor

Herbata rooibos

Kisiel owocowy

jabłko, śliwki, marchew, wafelek ryżowy

Poniedziałek

16.10

Chleb żytni, masło, szynka drobiowa,

ser żółty, ogórek zielony,  szczypiorek, rzodkiewka

Napar z szałwii z syropem  malinowym

Budyń śmietankowy  z sosem owocowym
Wtorek

17.10

Bułka grahamka/ razowa, masło, pasztet drobiowo-warzywny, powidła

śliwkowe, pomidor, ogórek zielony , rzodkiewka

Kakao na mleku

Kisiel owocowy gruszka, marchew, jabłko chrupki kukurydziane
Środa

18.10

Chleb żytni, masło, jajko gotowane, ser żółty, ogórek kiszony, rzodkiewka, pomidor

Napar lipa z maliną

Kaszka kukurydziana na mleku z musem owocowym

 

Czwartek

19.10

Chleb żytni, masło, kiełbaska parzona, ser biały z olejem lnianym i koperkiem, pomidor, ogórek zielony, papryka

Napar  koper włoski z cynamonem

Jogurt naturalny z musli jabłko, gruszka, prażony słonecznik

 

Piątek

20.10

Chleb żytni, masło, pasta rybna, dżem brzoskwiniowy, ogórek zielony, szczypiorek,

Herbata rooibos

Ryż na mleku z  musem jabłkowo cynamonowym
Poniedziałek

23.10

Chleb żytni, masło, twaróg z rzodkiewką, szynka drobiowa, szczypiorek, natka pietruszki ogórek kiszony,

Napar mięta z melisą

Kaszka manna na mleku z rodzynkami i bananem

 

Wtorek

24.10

Bułka grahamka/razowa, masło, pasta rybna z koperkiem, ser żółty, ogórek zielony, szczypiorek

Napar malina z rumiankiem

Wafelek ryżowy,

serek waniliowy, dżem wiśniowy

jabłko, marchew

Środa

25.10

Chleb żytni, masło, pasta jajeczna, pieczeń drobiowa, ogórek kiszony,  papryka, szczypiorek

Kakao na mleku

Kaszka jaglana gotowana na mleku z prażonym jabłkiem i cynamonem

 

Czwartek

26.10

Chleb żytni/ razowy, masło, twarożek ze szczypiorkiem, powidła śliwkowe ogórek zielony, pomidor

Napar z lipy

Jogurt naturalny  chrupki kukurydziane marchew, jabłko, gruszka
Piątek

27.10

Chleb żytni, masło jajecznica ze szczypiorkiem, pasta słonecznikowa,

pomidor, szczypior, ogórek kiszony

Herbata rooibos

Owsianka na mleku z żurawiną i kokosem

 

Poniedziałek

30.10

Chleb żytni, masło, twaróg z olejem lnianym i rzodkiewką, szynka drobiowa,

ogórek zielony, szczypiorek, marchewka

Napar z malin i kopru włoskiego

Ryż na mleku zapiekany z  jabłkiem

 

Wtorek

31.10

 

Bułka grahamka/razowa, masło, hummus z pomidorami, ser żółty, rzodkiewka, ogórek kiszony

Kawa zbożowa z mlekiem

Kisiel owocowy, gruszka, marchew, jabłko

chrupki kukurydziane

 

 

 

ALERGENY POKARMOWE :

Mleko oraz jego przetwory ;  Gluten ; Jajka i produkty pochodne ;  Soja

dieta zwykła standardowa– bez eliminacji nabiału, glutenu, jaj,

dieta bezmleczna– dieta eliminująca nabiał, jako zamienniki wykorzystujemy nabiał roślinny (zbożowy) oraz oliwę

                                                  dieta bezglutenowa – eliminacja glutenu oraz pochodnych glutenu

 

  


J E S I E N N E   M E N U   O B I A D O W E  

O D  02.10    D O   31.10

 

PONIEDZIAŁEK   02.10

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami i koperkiem /zabielana/

Drugie danie: Makaron  spaghetti bolognese warzywa do chrupania: /ogórek zielony, marchewka /

Napój: Lemoniada

WTOREK  03.10

Zupa: Barszcz ukraiński z białą fasolką

Drugie danie: Filet z  kurczaka w panierce  kukurydzianej puree ziemniaczane ze smażoną cebulką surówka z białej kapusty marchewki jabłka i kukurydzy

Napój: Kompot jabłkowo porzeczkowy

ŚRODA 04.10

Zupa: Delikatna gulaszowa

Drugie danie: Knedle z owocami mus z pieczonych jabłek  sos śmietanowo wiśniowy

Napój: Herbata Rooibos cytrynowa

CZWARTEK  05.10

Zupa: Rosół drobiowy z jarzynami i makaronem

Drugie danie: Leczo z jesiennych warzyw z czerwoną fasolką kasza pęczak ogórek kiszony

Napój: Kompot z owoców leśnych i jabłek

PIĄTEK 06.10

Zupa: Pomidorowa  z makaronem farfalle

Drugie danie: Filet z ryby w panierce sezamowej  gotowane ziemniaki z koperkiem surówka z kiszonej kapusty i jabłka

Napój: Herbata Rooibos pomarańczowa

PONIEDZIAŁEK 09.10

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami zielonym groszkiem i filetem z kurczaka

Drugie danie: Pierogi jagodowo serowe sos śmietanowo cynamonowy surówka z marchewki i ananasa

Napój: Lemoniada

WTOREK 10.10

Zupa: Krupnik z kaszą jęczmienną i natką pietruszki

Drugie danie: Domowy kotlet mielony puree ziemniaczano dyniowe marchewka z groszkiem /ogórek kiszony

Napój: Lemoniada Kompot z jabłek gruszek i śliwek

ŚRODA 11.10

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty

Drugie danie: Schab duszony w sosie jabłkowo majerankowym  kluski śląskie  surówka z buraczków

Napój: Woda niegazowana

CZWARTEK  12.10

Zupa: Kalafiorowa /zabielana/

Drugie danie: Filet z kurczaka w panierce ziołowej  ryż paraboliczny z warzywami surówka z kapusty białej i czerwonej z marchewką i jabłkiem

Napój: Kompot wieloowocowy

PIĄTEK 13.10

Zupa: Barszcz czerwony  z jarzynami

Drugie danie: : Kotlecik jaglano warzywny  lekki sos marchewkowy puree ziemniaczane  surówka z selera

Napój: Napar z lipy i malin

PONIEDZIAŁEK 16.10

Zupa: Rosół drobiowy z jarzynami i makaronem

Drugie danie: Makaron świderki  /razowy i pszenny/ w sosie pomidorowym z serem mozzarella warzywa do chrupania: /ogórek zielony, marchewka /

Napój: Lemoniada

WTOREK 17.10

Zupa: Barszcz czerwony z łazankami

 Drugie danie: Pieczona pałka kurczaka gotowane ziemniaki  fasolka szparagowa z bułką tartą /ogórek kiszony

Napój: Herbata Rooibos goździkowo cynamonowa

ŚRODA 18.10

Zupa: Pomidorowa z ryżem jaśminowym

Drugie danie: Indyk w sosie śmietanowo porowym kasza jęczmienna  surówka z marchewki i ananasa  Napój: Kompot wieloowocowy

 

CZWARTEK 19.10

Zupa: Fasolowa z kawałkami mięsa

Drugie danie: Naleśniki serek waniliowy mus z pieczonych owoców sos porzeczkowy

Napój: Napar z owoców dzikiej róży i rumianku

 

PIĄTEK 20.10

Zupa: Krupnik wegetariański

Drugie danie: Kotlet rybno warzywny puree ziemniaczano marchewkowe  surówka z kiszonej kapusty z natką pietruszki

Napój: Kompot z owoców leśnych i jabłek

PONIEDZIAŁEK 23.10

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami /zabielana/

Drugie danie: Gulasz węgierski/bez pieczarek/ kasza gryczana surówka z buraczków

Napój: Lemoniada

WTOREK 24.10

Zupa: Zupa jarzynowa z fasolką szparagową

Drugie danie: Kotlet de volaile z masłem i natką  pietruszki  gotowane ziemniaki z koperkiem surówka z kapusty pora marchewki i jabłka

Napój: Herbata Rooibos   brzoskwiniowa

ŚRODA 25.10

Zupa: Barszcz czerwony z jarzynami i ziemniakami

Drugie danie: Kotlecik warzywno jajeczny puree ziemniaczane lekki sos koperkowy surówka z marchewki

Napój: Kompot z jabłek i aronii

 

CZWARTEK 26.10

Zupa: Krupnik z kaszą jęczmienną

Drugie danie: Filet drobiowy zapiekany z pomidorami  ryż paraboliczny z natką pietruszki  surówka koperkowa

Napój: Kompot z owoców leśnych

PIĄTEK 27.10

Zupa: Pomidorowa z makaronem

Drugie danie: Pierogi leniwe z sosem śmietanowo owocowym surówka z marchewki i gruszki

Napój: Kompot z jabłek i śliwek

 

PONIEDZIAŁEK 30.10

Zupa: Kapuśniak z kiszonej i słodkiej kapusty

Drugie danie: Gulasz  drobiowy  z warzywami  kopytka   marchewka z groszkiem

Napój: Lemoniada

 

WTOREK 31.10

Zupa: Rosół drobiowy z jarzynami i makaronem

Drugie danie: Pieczeń wieprzowa w sosie ziołowym kasza pęczak surówka z buraczków Napój: Kompot wieloowocowy

 

 

 

 

ALERGENY POKARMOWE :

Mleko oraz jego przetwory ;  Gluten ; Jajka i produkty pochodne ; Seler i produkty pochodne ; Ziarno sezamu ;  Soja

dieta zwykła standardowa – bez eliminacji nabiału, glutenu, jaj,

dieta bezmleczna – dieta eliminująca nabiał, jako zamienniki wykorzystujemy nabiał roślinny (zbożowy) oraz oliwę

dieta bezglutenowa – eliminacja glutenu oraz pochodnych glutenu