Wyprawki

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA 3P
HORYZONTY 2017/2018
(do przyniesienia do przedszkola w dniu 4 września 2017r.)

UBRANIA I ARTYKUŁY HIGIENICZNE

• pełna zmiana ubranek (codziennych na wszelką ewentualność), zapakowane w worku z materiału + kilka jednorazowych reklamówek na brudne ubrania (proszę wszystko podpisać) i powiesić na haczyk w półce dziecka znajdującej się w szatni
  • jasiek i kocyk (proszę podpisać)
  • koszulka taty do malowania (proszę podpisać)
  • szczoteczka do zębów + 1 tubka pasty (proszę podpisać)
  • kalosze na wypadek deszczu (proszę podpisać i zostawić w szatni na czerwonych drucikach w półce dziecka)
  • 1 bajka dla dzieci w twardej okładce (w języku polskim; proszę podpisać)
  • 1 płyta CD z bajkami do słuchania (proszę podpisać)
  • puzzle między 12 a 30 części z widocznym obrazkiem do ułożenia (proszę podpisać każdy element)
  • tangram firmy ,,Granna” (do kupienia w sklepach papierniczych; proszę podpisać każdy element)

Dodatkowo – 250 zł.

Kwota pokrywa koszt wyjść związanych z realizacją programu edukacyjnego w ciągu CAŁEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ ZAKUPU ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH.

Można ją wpłacać w sekretariacie w 2 ratach:
1-sza rata do 15 października 2017r.
2-ga rata do 15 lutego 2018r.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA DLA 4-LATKÓW
(do przyniesienia do przedszkola w dniu 4 września 2017.)

UBRANIA I ARTYKUŁY HIGIENICZNE

• pełna zmiana ubranek (codziennych na wszelką ewentualność), zapakowane w worku z materiału + kilka jednorazowych reklamówek na brudne ubrania (proszę wszystko podpisać i pozostawić w szatni na haczyku w półce dziecka)
  • koszulka taty do malowania  – proszę podpisać
  • szczoteczka do zębów i 1 tubka pasty do zębów (proszę podpisać)
  • kalosze na wypadek deszczu (proszę podpisać i pozostawić w szatni na czerwonych drucikach w półce dziecka)
  • bajka dla dzieci w twardej okładce w języku polskim – proszę podpisać
  • 1 płyta CD z bajkami do słuchania  – proszę podpisać
  • puzzle między 30 a 40 części – z widocznym obrazkiem do ułożenia (proszę podpisać każdy element oraz pudełko)
  • tangram firmy „Granna” (do kupienia w sklepach papierniczych; proszę podpisać każdy element oraz pudełko)

Dodatkowo – 250 zł.

Kwota pokrywa koszt wyjść związanych z realizacją programu edukacyjnego w ciągu CAŁEGO ROKU SZKOLNEGO ORAZ ZAKUPU ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH.

Można ją wpłacać w sekretariacie w 2 ratach:
1-sza rata do 15 października 2017r.
2-ga rata do 15 lutego 2018r.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA DLA 5­-LATKÓW
(do przyniesienia do przedszkola w dniu 4 września 2017r.)

UBRANIA I ARTYKUŁY HIGIENICZNE

• pełna zmiana ubranek (codziennych na wszelką ewentualność), zapakowane w worku z materiału + kilka jednorazowych reklamówek na brudne ubrania (proszę wszystko podpisać i pozostawić w szatni na haczyku w półce dziecka)
  • koszulka taty do malowania (proszę podpisać)
  • szczoteczka do zębów i 1 tubka pasty do zębów (proszę podpisać)
  • 1 bajka dla dzieci w twardej okładce w języku polskim (proszę podpisać) ­
  • 1 płyta CD z bajkami do słuchania (proszę podpisać) ­
  • puzzle między 40 a 60 części z widocznym obrazkiem do ułożenia (proszę podpisać każdy element oraz pudełko) lub więcej elementowe jeśli dziecko będzie potrafiło je ułożyć
  • tangram firmy „Granna” (do kupienia w sklepach papierniczych; proszę podpisać każdy element oraz pudełko)

Dodatkowo – 250 zł.

Kwota pokrywa koszt wyjść związanych z realizacją programu edukacyjnego w ciągu CAŁEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ ZAKUPU ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH.

Można ją wpłacać w sekretariacie w 2 ratach:
1­sza rata do 15 października 2017 r.
2­ga rata do 15 lutego 2018 r.