Co nas wyróżnia?

1. Nowatorski program wczesnej stymulacji i psychomotoryki OPTYMISTA
  2. Przemyślana ścieżka edukacyjna z tematem wiodącym na każdy miesiąc
  3. Wypracowany program wychowawczy i edukacyjny – zajęcia polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze, plastyczne, zabawa przez doświadczenie itd.
  4. Kształtowanie u dzieci dobrych nawyków, praca nad charakterem i kształtowanie woli dziecka
  5. Codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz muzyka z rytmiką
  6. Ciekawe projekty edukacyjno – wychowawcze (np. „Poznajemy kulturę różnych krajów”, „Tato moim bohaterem” itd.)
  7. Przemyślana oferta zajęć dodatkowych dostosowana do potrzeb i rozwoju dziecka
  8. Pełna i systematyczna informacja na temat dziecka (spotkania z opiekunem, podsumowania pracy nad nawykami i zachowaniem dziecka, rozwijanie talentów i pasji)
  9. Profesjonalna kadra nauczycieli wychowawców – najlepsi, regularnie szkoleni specjaliści
  10. Opieka psychologa, logopedy. Systematyczna diagnoza potrzeb dzieci
  11. Uwzględniamy potrzeby dzieci i organizujemy zajęcia terapeutyczne (fizjoterapia, integracja sensoryczna, zajęcia z optometrystą i neurologopedą)
  12. Ponad 10 lat doświadczeń własnych i współpraca z doświadczonymi bliźniaczymi placówkami w Europie
  13. Bogata oferta szkoleń i wykładów dla rodziców dostosowanych do potrzeb na poszczególnych etapach przedszkolnych.
  14. Proponujemy udział w konferencjach, wydarzeniach kulturalnych oraz piknikach rodzinnych.
  15. Rodzina przystępująca do projektu w przedszkolu otrzymuje pełną informacje o wydarzeniach we wszystkich placówkach edukacyjnych.
  16. Wzajemne wspieranie się rodzin, którym zależy na tym, aby przedszkole było przedłużeniem tego czego uczą w domu
  17. Współpraca rodziców, opiekunów grup mających duży wpływ na życie przedszkola.
  18. Zdrowe i smaczne posiłki w ramach cateringu