Co nas wyróżnia?

1. Nowatorski program wczesnej stymulacji i psychomotoryki
  2. Jednorodne wiekowo grupy przedszkolne
  3. Przemyślana ścieżka edukacyjna z tematem wiodącym na każdy miesiąc
  4. Wypracowany program wychowawczy i edukacyjny – zajęcia polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze, plastyczne
  5. Codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz muzyka z rytmiką
  6. Pełna i systematyczna informacja na temat dziecka (spotkania z opiekunem, podsumowania pracy nad nawykami i zachowaniem dziecka)
  7. Doświadczona kadra nauczycieli wychowawców – najlepsi, regularnie szkoleni specjaliści
  8. Opieka psychologa, logopedy. Systematyczna diagnoza potrzeb dzieci
  9. Uwzględniamy potrzeby dzieci i organizujemy zajęcia terapeutyczne (fizjoterapia, integracja sensoryczna, zajęcia z optometrystą i neurologopedą)
  10. 8 lat doświadczeń własnych i współpraca z doświadczonymi bliźniaczymi placówkami w Europie
  11. Bogata oferta szkoleń i wykładów dla rodziców dostosowanych do potrzeb na poszczególnych etapach przedszkolnych.
  12. Proponujemy udział w konferencjach, wydarzeniach kulturalnych oraz piknikach rodzinnych.
  13. Rodzina przystępująca do projektu w przedszkolu otrzymuje pełną informacje o wydarzeniach we wszystkich placówkach edukacyjnych.
  14. Ścisła współpraca i relacja przyjacielska między rodzinami w przedszkolu: rodzice przyjaciół mojego dziecka są moimi przyjaciółmi
  15. Wzajemne wspieranie się rodzin, którym zależy na tym, aby przedszkole było przedłużeniem tego czego uczą w domu
  16. Współpraca rodziców, opiekunów grup mających duży wpływ na życie przedszkola.
  17. Zdrowe i smaczne posiłki w ramach cateringu