17 listopada odbyła się w „Horyzontach” Wieczornica. Goście przybyli tłumnie. Rodzice, którzy byli gospodarzami i organizatorami spotkania spisali się na medal! Dzieci miały okazję poznać trochę historii naszego kraju, pośpiewać z rodzicami i dziadkami piosenki patriotyczne oraz brać udział w podchodach. Nie zabrakło też czasu na małe, słodkie „co-nie-co”. Mieliśmy również okazję podziiwiać mundury oraz broń  z różnych okresów histotycznych. Organizatorzy pokazu byli doskonale przygotowani i cześć mundurów była w rozmiarze mini, tak, że dzieci mogły je przymierzyć.  Spotkaniu towarzyszył wspaniały klimat zbudowany piękną dekoracją, akompaniamentem akordeonu (serdeczne i wielkie podziękowania dla Dziadka Basi i Gabrysi), oraz zdjęciami przybliżającymi sylewtkę Marszałka Piłsudskiego. Nie bez znaczenia był fakt, że rodzice przygotowali teksty, tak aby każdy mógł włączyć się w śpiew. Dla naszych najmłodszych milusińskich były przygotowane kolorowanki o tematyce patriotycznej. Starszaki brali udział w podchodach. Wyposażeni w niezbędny sprzęt – latarki – idąc za wskazówkami szukali elementów przybliżających im treść piosenki „Pałacyk Mikla”. Po naszym spotkaniu każdy już wie jak wyglądał „tygrys”, vis i „szafa”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas by nas odwiedzić.

Gorące podziękowania dla wszystkich Rodziców, który włożyli tak wiele serca i wysiłku w przygotowanie Wieczornicy!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego niezwykłego wieczoru.

{phocagallery view=categories|categoryid=27}