szkola malego inzyniera

Szkoła Podstawowa Skrzydła dołączyła do programu „Szkoła Małego Inżyniera”organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera oraz firmę Volkswagen Poznań.

W ramach tego programu placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły.

Link do głosowania: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-251

Instrukcja głosowania: TUTAJ

W jego skład wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć dla nauczycieli.

Nauczyciele chcieliby wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczniów i zapewnić im możliwość wszechstronnego rozwoju, wzmocnić ich kreatywność i pobudzić zainteresowania w kierunku technicznym (nauk ścisłych). W szkole dla chłopców istnieje ogromne zapotrzebowanie na organizowanie ciekawych zajęć wykorzystujących nowoczesną technologię. Duża grupa chętnych uczniów uczęszcza na klub kodowania, wielu pasjonuje się techniką, informatyką, a nawet robotyką. Niestety nie wszyscy mogą uczestniczyć w zajęciach pozaszkolnych. Idealnie byłoby zorganizować zajęcia z robotyki w godzinach pracy szkoły. Wsparcie ze strony programu „Szkoła Małego Inżyniera” pomogłoby w realizacji tego marzenia.

Bardzo prosimy o głosowanie, które potrwa jeszcze do 20 grudnia. Każda osoba może kliknąć raz dziennie z jednego numeru IP.

Link do głosowania: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-251

Dzięki uprzejmości pani Joanny Marcinowskiej, poniżej można pobrać instrukcję krok po kroku, w jaki sposób poprawnie oddać głos.

Instrukcja głosowania: TUTAJ

Z góry dziękujemy!