Dzień Rodzin Sternika

Raz do roku organizujemy spotkanie Rodzin z wszystkich placówek prowadzonych przez Fundację Sternik Poznań. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu w plenerze, wzbogacona występami artystycznymi uczniów, konkursami, ciekawymi warsztatami i rywalizacjami sportowymi. Atmosfera rodzinna to cecha charakterystyczna naszych placówek.

Bożonarodzeniowy kiermasz

W okresie Bożego Narodzenia organizujemy koncert talentów muzycznych i wokalnych, w którym biorą udział wychowankowie naszych placówek, a także inne zaproszone osoby. Poza gromkimi brawami, jakimi widownia nagradza młodych artystów, koncertowi towarzyszy zbiórka na cel charytatywny. W ten sposób wspomagamy wspólnie z Rodzinami potrzebujących.

Wieczornica Patriotyczna

W Sterniku głęboko utożsamiamy się z ideami patriotycznymi i uczymy naszych wychowanków okazywania miłości do ojczyzny. Jednym z wyrazów tego jest coroczna Wieczornica Patriotyczna, podczas której prezentowane są tradycyjne utwory muzyczne o tematyce patriotycznej wykonywane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Naszą Wieczornicę często zaszczycają swą obecnością prawdziwe gwiazdy!

Rodzinne kolędowanie

W okresie Bożego Narodzenia co roku organizujemy wspólne śpiewanie kolęd  i pastorałek dla naszych uczniów i ich Rodzin. Spotkania te, pełne śpiewu i radosnej atmosfery, są świetnym sposobem uczczenia narodzin Pana Jezusa i niezwykle mocno integrują nasze Rodziny.

Dzień Babci i Dziadka połączone z Jasełkami