18 stycznia 2014 aula Szkoły Muzycznej przy ul. Solnej wypełniła się po brzegi. Powodem był Dzień Babci i Dziadka przygotowany przez nasze Przedszkolaki oraz Jasełka przygotowane przez Uczennice naszej szkoły. Cieszymy się, że przybyło tyle Babć i Dziadków.

Nasze Przedszkolaki złożyły wierszowane życzenia oraz zaśpiewały piosenki. Pokazały też, że warto uczyć się jezyka angielskiego od najmłodszych lat i zaśpiewały piosenkę w tym języku. Wszyscy byli bardzo przejęci, dla niektórych były to przecież pierwsze kroki na dużej scenie :-). Na zakończenie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie zrobione prezenty.

IMG 7314

IMG 7323

IMG 7389

Następnie Uczennice z naszej szkoły zaprezentowały Jasełka. Były kolędy, pastorałki, scena wypełniła się Aniołkami, Pasterzami, zwierzątkami, Góralkami… Można było na nowo przywołać radość Świąt Bożego Narodzenia!

IMG 7517

IMG 7564

IMG 7575

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli by razem z nami świętować.

Serdeczne podziękowania również dla Rodziców i całej Kadry, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

Zapraszamy do naszej galerii, tam znajdą Państwo więcej zdjęć:

{phocagallery view=categories|categoryid=31}