Hello to all Princesses and Knights out there! You are welcome to visit our castle, or perhaps would you like to visit Grandma and Little Red Riding Hood? But remember to stay on the path, you don’t want to meet a hungry wolf!
W pierwszej połowie marca, codziennie nasze przedszkolaki słuchają różnych bajek i uczestniczą w przeróżnych aktywnościach. Odbyła się już budowa zamku dla Młynarczyka, projektowanie pojazdu dla Kopciuszka (Cinderella), ozdabianie korony dla Królewny. (Princess and the Pea) Wiele radości sprawiła zabawa What’s the time Mr Wolf, gdzie przedszkolaki mogły się wcielić w głodnego wilka:) Ale to jeszcze nie koniec naszych przygód z bajkami! … hmmm, which way The Three Little Pigs went to?