Serdecznie zapraszamy na współorganizowaną przez Fundację STERNIK-Poznań konferencję pt. „Rodzic Zawodowiec”, która odbędzie się 22 października 2016 roku w sobotę,konferencja-rodzic-zawodowiec-x2016 w godzinach 9:00–15.30 w Szkole Podstawowej SKRZYDŁA przy ul. Borówki 10 w Poznaniu.

 

 

Prelegentami podczas konferencji będą Magdalena Urbanowicz – żona, matka dwóch córek, zawodowo – m.in.: coach, trener rozwoju osobistego, certyfikowany praktyk MBTI®, członek Wielkopolskiego Forum Doradztwa Kariery, Anna Malewska – żona, matka trzech synów i córki, psycholog, zawodowo – realizator „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, certyfikowany coach oraz Paweł Woliński – mąż, ojciec syna i trzech córek, menedżer, od 2009 roku zaangażowany w inicjatywy społeczne na rzecz rodzin i polityki rodzinnej, prezes Fundacji Mamy i Taty oraz członek zarządu Związku Dużych Rodzin Trzy Plus.

Szczegóły, plan konferencji, informacje o prelegentach i zapisy na stronie:

http://rodzic-zawodowiec.edu.pl/

Podczas konferencji zostanie zorganizowana opieka nad dziećmi – opłata za opiekę to 10zł/dziecko. Opłata za opiekę obowiązuje wszystkich uczestników.

Konferencje dla Rodziców z cyklu „Rodzic Zawodowiec” są inicjatywą Fundacji Sternik Poznań wspartą przez inne organizacje, dla których ważna jest integralność ludzkiego życia. Każdy człowiek pełni w życiu wiele różnych ról. Spośród nich największa bitwa toczy się zazwyczaj pomiędzy życiem zawodowym, a rodzinnym. Dlatego podczas konferencji poruszane są tematy związane z pogodzeniem pracy zawodowej z rodzicielstwem.