Najważniejsze informacje dotyczące zamawiania posiłków w przedszkolu:

1. Obiady do przedszkola dostarcza firma Kuchnia Cateringowa. Zamówienia można składać osobiście na stronie https://www.kuchniacateringowa.pl/
  2. Zamówienie może być złożone w dowolnej konfiguracji na dowolnie wybrany okres (dzień, tydzień, miesiąc). Można je złożyć najpóźniej do godziny 20.00 w dniu poprzedzającym dzień realizacji zamówienia.
  3. Nieobecność dziecka można zgłosić na portalu zamówieniowym codziennie do godziny 20.00 w dniu poprzedzającym dzień realizacji zamówienia, dokonując przeniesienia posiłku na inny dzień, na który nie dokonano jeszcze zamówienia. Posiłek zostanie automatycznie rozliczony poprzez wydłużenie danego zamówienia.
  4. Rodziny wielodzietne mogą korzystać z systemu rabatowego. Przewidziane są zniżki za zamówienia długoterminowe i dla rodzeństwa (uczącego się we wszystkich placówkach Sternik w Poznaniu).
  5. Zamówienie powinno być opłacone po złożeniu, formą płatności jest przelew online- Tpay.com.
  6. Menu miesięczne dostępne jest na portalu zamówieniowym.

Jeżeli dziecko jest na restrykcyjnej diecie, rodzice mogą dostarczyć własny posiłek w podpisanym pojemniku, który zostanie przed podaniem podgrzany w kuchence mikrofalowej.