7 czerwca 2014 roku odbyło się długo oczekiwane przez uczennice i rodziców – Święto Horyzontów połączone z obchodami Dnia Mamy i Taty. Po przywitaniu przybyłych gości przez Panią Dyrektor swoje występy rozpoczęły przedszkolaki z grupy Jeżyków, Koziołków i Niedźwiadków. Razem ze swoimi nauczycielkami dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły poleczkę.

Po występach przedszkolaków nadszedł czas na uczennice szkoły, których występy były wszechstronne – od piosenki po hiszpańsku, scenki w języku angielskim, po piosenkę graną na instrumentach oraz mix taneczny złożony z baletu, walca angielskiego, cha-chy oraz tańca dyskotekowego.

Zaraz po zakończeniu występów dziewczynek nadeszła pora na przedstawienie zorganizowane przez rodziców dzieci wszystkich grup przedszkolnych i klas szkoły, którzy prezentowali utwory z Akademii Pana Kleksa. Rodzice dołożyli wszelkich starań, by występ był jak najbardziej kolorowy i wesoły.

W międzyczasie z okazji podsumowania pracy całorocznej klubu Perełka dziewczynki zaprezentowały „Kaczkę Dziwaczkę”.

Po wszystkim nadszedł czas na mały poczęstunek oraz zabawy dla wszystkich.

IMG 9973

 

Galeria – Święto Horyzontów

 

 

fot. J. Kozianowski