Dzisiaj w ramach zwieńczenia naszego projektu o zawodach w Święto Św. Józefa dużo rozmawialiśmy o tym wspaniałym Świętym. Z samego rana podczas zajęć porankowych tata Stefana opowiedział przedszkolakom kim był Święty Józef i że Jego zawód to STOLARZ. Tata Faustynki zaprezentował dzieciom też wiele narzędzi potrzebnych do obróbki drewna i przedszkolaki same mogły wybrać, których używał dawniej św. Józef, a które są bardziej nowoczesne. Później Pan Wojciech opowiedział też o swoim zawodzie, czyli o zawodzie INFORMATYKA. Dzieci odkryły różnych rozmiarów komputery, a także mogły obejrzeć jak wygląda komputer od środka! To był dla nas wszystkich bardzo ciekawy, ale też uroczysty dzień. Wszyscy dostaliśmy obrazki Świętego Józefa, do którego wiemy, że możemy się modlić w różnych naszych intencjach🙏😀