Dziś świętowaliśmy w naszym przedszkolu ukończenie przedszkola przez najstarszą grupę Niedźwiadków.

Uroczystość minęła w atmosferze śmiechu, zabawy i radości. Niedźwiadki zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając piosenki, opowiadając wiersze, oraz pokazali swoje zdolności taneczne.

Aby uczcić dokonania naszych przedszkolaków, wręczyliśmy im dyplomy oraz upominki.

Wielką niespodziankę i przyjemność nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola sprawili uczniowie z rodzicami przynosząc wszystkim Paniom przepiękne słoneczniki, kosze obfitości i gorące buziaki, za które serdecznie dziękujemy ! Na koniec ucztowaliśmy jedząc przepyszne ciasta, które upiekły niedźwiadkowe mamy. Były także lody oraz owoce.

To kolejne wydarzenie, które zapisujemy w naszej pamięci 🙂 ,  a Niedźwiadkom życzymy udanych wakacji !