ROK SZKOLNY 2023/2024

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA DLA 2,5-LATKÓW

UBRANIA I ARTYKUŁY HIGIENICZNE

• pełna zmiana ubranek (codziennych na wszelką ewentualność), zapakowane w worku z materiału + kilka jednorazowych reklamówek na brudne ubrania (proszę wszystko podpisać) i powiesić na haczyk w półce dziecka znajdującej się w szatni
  • jasiek i kocyk (proszę podpisać)
  • koszulka taty do malowania (proszę podpisać)
  • szczoteczka do zębów + 1 tubka pasty (proszę podpisać)
  • kalosze na wypadek deszczu (proszę podpisać i zostawić w szatni na czerwonych drucikach w półce dziecka)
  • 1 bajka dla dzieci w twardej okładce (w języku polskim; proszę podpisać)
  • puzzle między 12 a 30 części z widocznym obrazkiem do ułożenia (proszę podpisać każdy element)
  • tangram firmy ,,Granna” (do kupienia w sklepach papierniczych; proszę podpisać każdy element)

Dodatkowo – 400 zł.

Kwota pokrywa koszt wyjść związanych z realizacją programu edukacyjnego w ciągu CAŁEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ ZAKUPU ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA DLA 3-LATKÓW

UBRANIA I ARTYKUŁY HIGIENICZNE

• jasiek i kocyk (proszę podpisać)
  • koszulka taty do malowania (proszę podpisać)