Hello everyone!
Poniżej relacja fotograficzna i nie tylko z zabaw z językiem angielskim z panią Anią w przedszkolu Horyzonty.
Nasze dzielne przedszkolaki w ciągu ostatnich dwóch tygodni poznawały części ciała – BODY PARTS. Jeżyki z uwielbieniem śpiewały piosenki: „If you happy and you know it clap your hands”,  „Head shoulders knees and toes”, szalały przy zabawie „Jack in the box” i poszukiwały wskazanych przez panią Anię części ciała. słuchały opowiadań. Koziołki grały w kostkę, brały udział w scenkach, gdzie miały okazję wcielić się w rolę chorego kotka lub doktora, budowały giant body z wafli, wycinały i układały puzzle, słuchały historyjek obrazkowych. Natomiast Niedźwiadki miały okazję na samych sobie poznawać części ciała! Obrysowywali ochotników, nazywali części ciała, dekorowali swoje prace. Chętni brali udział również w koleżeńskim masażu, było tak miło, że niektórzy prawe zasnęli:) Słuchali również historyjki obrazkowej o potworku, a potem samodzielnie tworzyli własne potworki wyklejając poszczególne części głowy z plasteliny. Nie zabrakło też tańców! Niedźwiadki i Koziołki wspaniale tańczyli przy „I like to move it” poruszając wybranymi częściami ciała… było dużo śmiechu
W tym tygodniu rozmawiamy o MY FAMILY! Już za tydzień update, ale może nasze przedszkolaki zdradzą co nie co??? Bye bye!