Hello, how are you? Przez pierwsze dwa tygodnie października na zajęciach z języka angielskiego, Jeżyki i Koziołki poznawały nazwy kolorów, uczestnicząc w różnorodnych zabawach. Oto kilka zdjęć, z niektórych z nich budowały z klocków domek, „What colour is it?”. Jedną z ulubionych zabaw dzieci jest zgadywanka „What is missing?”. Gdy dzieci miały zamknięte oczy, p. Ania z pacynką chowała klocek, zadaniem dzieci było odgadnąć, jakiego koloru brakuje. Nie zabrakło też tańców z kolorowymi chustami, taniec do piosenki „Head shoulders knees and toes” był dla nas wyzwaniem. A może ktoś chciałby być żabką i zaśpiewać z nami „5 little green frogs”? Następnym tematem jest Autumn, czyli jesień! Bye bye!