W miniony  poniedziałek  tj. 8 kwietnia, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć dr Małgorzatę Swędrowską-  pedagożkę, wieloletnią nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, wykładowczynię, trenerkę oraz twórczynię koncepcji czytania wrażeniowego. Nasz gość w swoich  książkach łączy zabawę z nauką czytania, starając się tak konstruować dzieło literackie, by i dzieciom i dorosłym miło spędzało się czas podczas lektury. Nasi mali przyjaciele ochoczo uczestniczyli we wspólnym czytaniu, odkrywając przestrzenie pełne tajemnic i niespodzianek. Dziękujemy Pani Małgorzacie za wspólny i inspirujący czas!

oplus_0

oplus_32