Projekty przedszkolne 2023/2024

Tato moim bohaterem / “Poczytaj mi tato”
W ramach projektu zapraszamy chętnych ojców, aby podzielili się w grupie swojego dziecka swoimi talentami, pasjami, umiejętnościami. Projekt ma na celu zaangażować ojców w życie przedszkola. Dzieci są bardzo dumne, kiedy ich tata przychodzi do grupy. Jest to w rezultacie wspólna radość wszystkich dzieci i samych ojców.  Dotychczas mieliśmy wielu chętnych tatusiów, którzy opowiadali o swojej pasji do samochodów, malarstwa, teatru, książek, sportu. Jeden tato, który jest fanem robótek ręcznych wykonała wraz z grupą swojego syna przepiękny karmnik dla ptaków.

Projekt “Mamy talenty – talenty mamy”
Kolejny nasz projekt kierowany jest do mam. Chętne mamy mogą przyjść do grupy swojego dziecka i zaprezentować swoje talenty: np. muzyczne, kulinarne, plastyczne, rękodzieło itd.

Miesiąc zawodów
W marcu będziemy realizować projekt dotyczący pracy. Chcielibyśmy przybliżyć przedszkolakom  różne zawody pokazując jednocześnie wartość każdej pracy. Jak co roku rodzice mogą prezentować swoje zawody w naszym przedszkolu. Zwieńczeniem tego tygodnia będzie dzień 19 marca – Święto Świętego Józefa – najlepszego rzemieślnika!

Zgłoszenia prosimy kierować do wychowawczyń grup.

Zapraszamy serdecznie!