Mundurek przedszkolny

Jednolity strój pozwala uniknąć zróżnicowania ze względu na status majątkowy, jest elementem kształtowania tożsamości przedszkolnej oraz pomaga dzieciom w zachowaniu należytego wyglądu zewnętrznego. Łatwiej też zadbać o bezpieczeństwo dzieci podczas wycieczki szkolnej czy na boisku.

W skład mundurków przedszkolnych wchodzą:

Dla dziewczynek:

• Strój codzienny: dowolne kapcie wygodne i bezpieczne do poruszania się po całym budynku przedszkola, rajstopki lub skarpetki (białe, czerwone, szare, granatowe), do wyboru szara, granatowa spódniczka lub princeska, albo sukienka w biało-czerwoną kratkę, czerwone polo z krótkim lub długim rękawem, granatowe lub szare spodenki, sweter lub bluza granatowa z logo „Sternika”

Dla chłopców:

• Strój codzienny: dowolne kapcie wygodne i bezpieczne do poruszania się po całym budynku przedszkola, skarpetki ciemne, szare lub granatowe spodnie  – długie lub za kolano, czerwone polo z krótkim lub długim rękawem, sweter lub bluza granatowa z logo „Sternika”

Mundurki (oprócz butów) można zamawiać wyłącznie poprzez Elektroniczny System Zbierania Zamówień, który dostępny jest pod adresem: mundurki.sternikpoznan.pl.