Mundurek przedszkolny

Jednolity strój pozwala uniknąć zróżnicowania ze względu na status majątkowy, jest elementem kształtowania tożsamości szkolnej oraz pomaga uczniom w zachowaniu należytego wyglądu zewnętrznego. Łatwiej też zadbać o bezpieczeństwo dzieci podczas wycieczki szkolnej czy na boisku.

W skład mundurków przedszkolnych wchodzą:

Dla dziewczynek:

• Strój codzienny: buty czarne skórzane, skarpetki ciemne, do wyboru szara spódniczka lub princeska, albo sukienka w biało-czerwoną kratkę, czerwone polo z krótkim lub długim rękawem, sweter granatowy z logo szkoły.

Dla chłopców:

• Strój codzienny: buty czarne skórzane, skarpetki ciemne, szare spodnie  – długie lub za kolano, czerwone polo z krótkim lub długim rękawem, sweter granatowy z logo „Sternika”

Mundurki i stroje sportowe (oprócz butów) można zamawiać wyłącznie poprzez Elektroniczny System Zbierania Zamówień, który dostępny jest pod adresem: mundurki.sternikpoznan.pl.

Uczniowe klasy startowej „0” noszą stroje PRZEDSZKOLNE (takie same, jak w Przedszkolu „Horyzonty”).